Rohová sedacia súprava Lyra pravá svetlosivá
Pohodlná sedacia súprava patrí k najdôležitejšiemu vybaveniu každej obývačky. Je oázou na oddych po náročnom dni, alebo príjemným centrom na posedenie s rodinou či priateľmi. Sedacia súprava Lyra je ideálnym spojením pohodlia, praktickosti a tiež moderného dizajnu. Táto sedacia súprava priamo vyzýva k relaxácii napr. pri sledovaní televízie. Pohodlie pri sedení zvyšujú polohovacie opierky, ktoré si môžete podľa potreby prispôsobiť. Praktickou stránkou je možnosť rozkladania. Po rozložení vznikne dostatočne veľké lôžko na občasné prespanie návštevy. Samozrejmosťou je aj objemný úložný priestor, ktorý môžete využiť napríklad na posteľnú bielizeň. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene sedacej súpravy. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti nepatrne líšiť.
rozmery: 280 x 200 cm/ v.83-100 cm
plocha na spanie: 125 x 200 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 83-100 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Dĺžka | 280 cm |
| Plocha po rozklade | 125x200 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Základná farba | Mercedes 20 |







