Rohová sedacia súprava Lacom MAX UNI Vardo 04
Sedacia súprava Lacom MAX výborne zapadne do moderného aj klasického interiéru. Jej veľkou prednosťou je pohodlie, praktickosť a univerzálne použitie. Tzn. že si ju môžete podľa potreby zostaviť ako ľavú alebo pravú, čo je výhoda pri zariaďovaní obývacej izby. Nemusíte premýšľať, do ktorého rohu postavíte sedaciu súpravu, jednoducho ju podľa potreby prispôsobíte. Sedacia súprava je rozkladacia a môže tak slúžiť na občasné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor, ktorý môžete využiť napr. na posteľnú bielizeň. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou a ponúkame ju v niekoľkých trendy odtieňoch. Výplň sedákov tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou, čo zaisťuje veľmi pohodlné sedenie. Súčasťou sedacej súpravy sú tri veľké oporné a tri malé dekoračné vankúše. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 75/95 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Dĺžka | 292 cm |
| Plocha po rozklade | 131x237 cm |
| Šírka | 68 cm |
| Výška lakťových opierok | 60 cm |





