Rohová sedacia súprava Karel UNI hnedá
Katalógové číslo:
F-0119010103
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Sedacia súprava Karel 230x140 cm je univerzálna, možno ju zostaviť ako ľavú alebo pravú, čo je výhoda pri prestavovaní izby, nemusíte premýšľať do ktorého rohu postavíte sedaciu súpravu, jednoducho ju prispôsobíte. Sedacia súprava je rozkladacia s úložným priestorom. Je potiahnutá kvalitným úpletom hnedej-béžovej farby v kombinácii s hnedou koženkou.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 74 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Počet balíkov | 2 |
| Výška sedadla | 39 cm |
| Hĺbka sedadla | bez vankúšov 71 cm |
| Plocha po rozklade | 200x130 cm |
| Základná farba | Magma 5/hnedá |




