Rohová sedacia súprava Endy modrá
Luxusná rohová sedacia súprava v poťahovej látke Element 21 modrej farby. Sedacia súprava je bez rozkladu a úložného priestoru. Celá kostra sedacej súpravy je vyrobená z dubového masívu, ktorý zaručuje jej dlhú životnosť. Vyplnená je bonellovými pružinami a vysoko elastickou HR penou. Súprava je vybavená dvoma nastaviteľnými opierkami hlavy a dvoma taburetkami, ktoré sú prakticky uložené po stranách (pozri fotografiu) a dajú sa ľahko vytiahnuť pre návštevy alebo ako podnožky. Vankúše sú k sedacej súprave upevnené suchými zipsami.
Sedacia súprava je vo verzii 2-R-2 o rozmeroch 260 x 260 cm.
Dekorácie nie sú súčasťou tovaru.
Rozmery:
Celkový rozmer: 260 x 260 cm
Hĺbka sedadla: 70 cm
Celková hĺbka: 93 cm
Výška opierky hlavy: 90-110 cm
Hĺbka sedu k vankúšu: 58 cm
Výška sedu: 45 cm
Výška operadla: 52 cm
Šírka podrúčky: 28 cm
Šírka jedného sedadla: 58 cm
| úložný priestor | Nie |
| Výška | 110 cm |
| Rozkladacia stránka | Nie |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 70 cm |
| Detail farby | modrá |
| Hĺbka | 260 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 260 cm |
| Materiál | Element 21 |
| Šírka | 260 cm |
| Základná farba | Element 21 |







