Rohová sedacia súprava Dolly L sivá
Sedacia súprava Dolly sa stane príjemným centrom odpočinku, alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Je veľmi pohodlná, praktická a ponúka dostatok miesta na sedenie. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov, ktorú tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie Vám zvýši pohodlie polohovacie opierky. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou a bude dodaná vo farebnej variante, ktorá je na úvodnej fotografii. Sedacia súprava má očalúnené aj chrbty, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Rovnakou poťahovou látkou je tiež očalúnená aj plocha na spanie. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 75-90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Dĺžka | 275 cm |
| Hĺbka | 202 cm |
| Plocha po rozklade | 125x208 cm |
| Základná farba | Rino 94 |






