Rohová sedacia súprava Costa P béžová/hnedá
Rohová sedacia súprava Costa sa stane krásnym a pohodlným doplnkom Vašej obývačky. Je veľmi pohodlná a praktická. Pohodlie pri sedení zabezpečuje kombinácia vlnitých pružín s pružinami bonel a kvalitnou PUR penou. Praktickou stránkou sedacej súpravy je možnosť rozloženia pre príležitostné prespanie Vašej návštevy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatočne veľké lôžko. Samozrejmosťou je aj úložný priestor na posteľnú bielizeň. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení a v niekoľkých farebných kombináciách, z ktorých si určite vyberiete tú pravú pre Vašu izbu. V cene sedacej súpravy sú 3 veľké oporné vankúše a 2 malé dekoračné vankúšiky, ktoré sú zobrazené na fotografii. Úvodná fotografia je ilustračná. V doplnkových fotografiách sú zobrazené vzorky látok, v ktorých bude sedacia súprava dodaná.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 82 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Dĺžka | 235 cm |
| Plocha po rozklade | 143x200 cm |
| Šírka | 157 cm |
| Výška operadla | 41 cm |
| Základná farba | Twist 21/22 |





