Rohová sedacia súprava Bodie P - tmavomodrá
Katalógové číslo:
F-0119014708
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Sedacia súprava Bodie sa stane príjemným centrom odpočinku, alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Je veľmi pohodlná, praktická a ponúka dostatok miesta na sedenie. Praktickou stránkou sedacej súpravy je možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov, ktorú tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie Vám zvýši pohodlie polohovacie opierky. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou a bude dodaná vo farebnej variante, ktorá je na úvodnej fotografii. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85-100 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Dĺžka | 260 cm |
| Hĺbka | 100 cm |
| Plocha po rozklade | 130x190 cm |
| Základná farba | Kronos 9 |





