Posteľ Reflexion 180x200 DREVENÝ RÁM
Katalógové číslo:
i678_KOM05
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Komfortná čalúnená posteľ pre mládež REFLEXION 180x200cm s úložným priestorom na posteľnú bielizeň Ak hľadáte pre svoje dieťa posteľ vo výnimočnom štýle a s vysokou funkčnosťou, potom je naša ponuka pre vás. Ponúkame postele v modernom štýle, ktoré dodajú spálni charakter. Naše postele sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje nielen ich trvanlivosť, ale aj pohodlie počas spánku. Ich minimalistický dizajn a prevedenie s dôrazom na detaily určite upútajú pozornosť. Moderná posteľ REFLEXION MINI do detskej izby s jedinečným tvarom, pre tých, ktorí si cenia eleganciu a pohodlie. Posteľ je vybavená úložným priestorom na posteľnú bielizeň, ktorý sa otvára nahor pomocou plynových piestov. Zamat dodáva štýl a eleganciu. Spálňa REFLEXION vám poskytne veľký komfort a spokojnosť z používania. Rozmery: Výška čela postele: 110 cm Hrúbka čela postele: 20 cm Celková šírka: 200 cm Celková dĺžka: 230 cm Výška rámu postele: 30 cm Hrúbka rámu postele: 10 cm Plocha na spanie: 180 cm x 200 cm Cena sa týka postele s kovovým roštom (plynové piesty) a úložným priestorom na posteľnú bielizeň.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Priestor na spanie | 140 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Áno |
| Výška - maximálne v cm | 110 |
| Výška zadného čela | 110 cm |
| Výška čela postele | 30 cm |
| Dĺžka v cm | 230 |






