Posteľ Paloma 180x200, svetlozelená
Originálna čalúnená posteľ sa vďaka efektne prešitému čelu stane dominantou každej modernej spálne.
Súčasťou lôžka sú 2 lamelové rošty s mechanickým polohovaním - 7 polôh hlavy a 1 poloha nôh. Rošt sa skladá z 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových puzdrách a popruhu proti preťaženiu. V bedrovej časti roštu možno nastaviť tuhosť lamiel.
Úložný priestor lôžka sa otvára pomocou plynových piestov od nôh postele.
Posteľ je dodávaná v demontovanom stave.
- ložná plocha: 180 x 200 cm
- výška ložnej plochy po rošt: cca 44 cm
- odporúčaná výška matraca: 21 cm - odporúčaná nosnosť roštu bez matraca 130 kg
- ponuka neobsahuje matrace
- odporúčame dokúpiť matrac v rozmere 180x200 cm alebo 2x 90x200 cm - skutočná farba produktu sa môže líšiť od zobrazenia na vašom monitore
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 117 cm |
| Dĺžka | 214 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Nie |
| Polohovanie | Áno |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 189 cm |
| Základná farba | Riviera 34 |




