Posteľ ORSO, Ružový Mat Velvet 52
Katalógové číslo:
i340_V-CH-ORSO_90-LOZ-RÓŻOWY
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
materiál: látka mat velvet - MAVEL, farba: ružová #52 ,* posteľ bez matraca, voliteľne matrac POLARIS 90 alebo SYRIUSZ 90
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | poťahová látka |
| Farba | ružová |
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 90 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 117 |
| Výška zadného čela | 117 cm |
| Výška čela postele | 31 cm |
| Dĺžka v cm | 216 |
| Šírka v cm | 98 |
Súvisiace produkty



