Posteľ MARISOL 160, Sivá
Katalógové číslo:
i340_V-CH-MARISOL_160-LOZ-POPIELATY
100%
1 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Špecifikácie:
- Posteľ vrátane zásuviek
- Čalúnnická látka je zamatová
- Posteľ je bez matraca
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | poťahová látka |
| Farba | šedá |
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Priestor na spanie | 160 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 118 |
| Výška zadného čela | 118 cm |
| Výška čela postele | 37 cm |
| Dĺžka v cm | 216 |
| Šírka v cm | 167 |
Posteľ MARISOL 160, Sivá
100%
1 recenzia
1
Fortunáta M.
spokojnosť
pekná , kvalitná
Overený e-mailový kontakt






