Posteľ Kelvin 120x200, lososová
Moderná posteľ, ktorá sa hodí nielen do študentských alebo detských izieb, ale aj do menších spální. Základom lôžka je 28 lamelový rošt s mechanickým polohovaním hlavy a nôh (7 polôh hlavy, 1 poloha nôh), s nastavením tuhosti lamiel a s popruhom proti preťaženiu. Rošt sa skladá z 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových puzdrách. Jednoduchšiu manipuláciu pri otváraní úložného priestoru zabezpečujú plynové piesty. Matrac nie je súčasťou postele. Súčasťou postele je úložný priestor, ktorý sa otvára od nôh (pomocou plynových piestov). Túto posteľ ponúkame aj v ďalších rozmeroch. Posteľ je možné zakúpiť aj s matracom. Tovar je dodávaný v demonte.
- ložná plocha: 120 x 200 cm
- výška ležiacej plochy bez matraca 37,5 cm (s matracom 16 cm 53 cm), výška nožičiek 10 cm
- odporúčaná výška matraca: 16 cm
- odporúčaná nosnosť roštu bez matraca 130 kg
- ponuka neobsahuje matrac
- odporúčame dokúpiť matrac v rozmere 90x200 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 111 cm |
| Dĺžka | 213 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Nie |
| Polohovanie | Áno |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 144 cm |
| Základná farba | Aragon 62 |




