Posteľ GRACE 160, Sivý Velvet
Katalógové číslo:
i340_V-CH-GRACE_160-LOZ-POPIEL
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
posteľ so zásuvkami, materiál: látka / masívne drevo - kaučukové, farba: popolavá, * posteľ bez matraca, voliteľne matrac POLARIS 160
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | poťahová látka |
| Farba | šedá |
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Priestor na spanie | 160 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 111 |
| Výška zadného čela | 111 cm |
| Výška čela postele | 39 cm |
| Dĺžka v cm | 217 |
| Šírka v cm | 165 |


