Posteľ Borja 180x200, béžová
Originálna čalúnená posteľ sa vďaka efektne prešívanému čelu stane dominantou každej modernej spálne.
Súčasťou lôžka sú 2 pevné lamelové rošty. Rošt sa skladá z 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových puzdrách a popruhu proti preťaženiu. V bedrovej časti roštu možno nastaviť tuhosť lamiel. Úložný priestor lôžka sa otvára pomocou pružinových mechanizmov z boku postele.
Posteľ je dodávaná s matracmi Stela. Matrac z kvalitných pien je vďaka špeciálnemu zámkovému systému vyrobený bez použitia lepidiel. Jadro je zložené z dosiek z polyuretánových pien (tzv. PUR pien) o nižšej (bielo-žltá pena) a )vyššej (ružovo - oranžová pena) tuhosti, čo umožňuje výber mäkšej a tvrdšej strany matraca. Komfort ležiacej plochy na mäkšej strane je zvýšený tvarovým rezom, ktorý zabezpečuje lepšie odvetrávanie povrchu.
- Matrac Stela má nosnosť až 110 kg, čo ju robí ideálnou pre rôzne typy používateľov.
- Vďaka kvalitnej PUR pene a pevnému prevedeniu si matrac zachováva svoje vlastnosti po dlhú dobu, bez toho aby stratil svoju pevnosť alebo tvar.
Matrac je vybavený snímateľným, prateľným poťahom. Pranie odporúčame na 30 stupňov. Celková výška matraca v poťahu je 16 cm.
Posteľ je dodávaná v demontovanom stave.
- ložná plocha: 180 x 200 cm
- výška ležiacej plochy bez matraca 37,5 cm (s matracom 16 cm 52 cm), výška nožičiek 3,5 cm
- odporúčaná nosnosť roštu bez matraca 130 kg
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 123 cm |
| Dĺžka | 217 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Polohovanie | Nie |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 190 cm |
| Základná farba | Trinity 2 |





