Posteľ Amber 140x200 DREVENÝ RÁM
Katalógové číslo:
i678_KOM15
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Komfortná čalúnená posteľ s roštom AMBER 140X200 cm.
Ak hľadáte posteľ vo výnimočnom štýle a s vysokou funkčnosťou, naša ponuka je pre vás. Ponúkame postele v modernom štýle, ktoré dodajú spálni charakter. Naše postele sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje nielen ich trvanlivosť, ale aj pohodlie počas spánku. Ich minimalistický dizajn a prevedenie s dôrazom na detaily určite upútajú pozornosť. Moderná posteľ AMBER s jedinečným tvarom, pre tých, ktorí si cenia eleganciu a pohodlie. Zamat dodáva štýl a eleganciu. Spálňa AMABER ti poskytne veľký komfort a spokojnosť z používania. Rozmery: Výška čela: 100 cm Celková šírka: 160 cm Celková dĺžka: 220 cm Výška rámu postele: 30 cm Hrúbka rámu postele: 10 cm Hrúbka čela: 10 cm Výška nožičiek: 13 cm Plocha na spanie: 140 cm x 200 cm - iné rozmery dostupné na našich aukciáchTovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 180 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Áno |
| Výška - maximálne v cm | 100 |
| Výška zadného čela | 100 cm |
| Výška čela postele | 30 cm |
| Dĺžka v cm | 215 |
| Šírka v cm | 190 |




