Posteľ Amaro 200x200 DREVENÝ RÁM
Katalógové číslo:
i678_KOM12
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Komfortná čalúnená posteľ AMARO 200x200 cm s úložným priestorom na posteľnú bielizeň a LED osvetlením v čele postele.
Ak hľadáte posteľ v jedinečnom štýle a s vysokou funkčnosťou, naša ponuka je pre vás. Ponúkame postele v modernom štýle, ktoré dodajú spálni charakter. Naše postele sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje nielen ich trvanlivosť, ale aj pohodlie počas spánku. Ich minimalistický dizajn a prevedenie s dôrazom na detaily určite upútajú pozornosť. Moderná posteľ AMARO s jedinečným tvarom, pre tých, ktorí si cenia eleganciu a pohodlie. Posteľ je vybavená úložným priestorom na posteľnú bielizeň, ktorý sa otvára nahor pomocou plynových piestov. Vo výklenku čela postele je namontované LED osvetlenie, ktoré je možné meniť v závislosti od nálady. Zamat dodáva štýl a eleganciu. Spálňa AMARO vám zabezpečí veľký komfort a spokojnosť s používaním. Rozmery: Výška čela: 90 cm Celková šírka: 220 cm Celková dĺžka: 230 cm Výška rámu postele: 30 cm Hrúbka rámu postele: 10 cm Hrúbka čela: 20 cm Plocha na spanie: 200 cm x 200 cm - iné rozmery dostupné na našich aukciách Cena sa týka postele s kovovým roštom (plynové piesty) a úložným priestorom na posteľnú bielizeň. FAREBNÝ LED - OVLÁDANÝ DIAĽKOVÝM OVLÁDAČOM Vo výklenku čela postele LED osvetlenie, ktorého farbu možno meniť diaľkovým ovládačomTovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Priestor na spanie | 200 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Áno |
| Výška - maximálne v cm | 100 |
| Výška zadného čela | 100 cm |
| Výška čela postele | 43 cm |
| Dĺžka v cm | 220 |
| Šírka v cm | 210 |






