Posteľ Amaro 160x200 DREVENÝ ROŠT
Komfortná čalúnená posteľ AMARO 160x200 cm s úložným priestorom na posteľnú bielizeň a LED osvetlením v čele postele. Ak hľadáte posteľ v jedinečnom štýle a s vysokou funkčnosťou, naša ponuka je pre vás. Ponúkame postele v modernom štýle, ktoré dodajú spálni charakter. Naše postele sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje nielen ich trvanlivosť, ale aj pohodlie počas spánku. Ich minimalistický dizajn a prevedenie s dôrazom na detaily určite upútajú pozornosť. Moderná posteľ AMARO s jedinečným tvarom, pre tých, ktorí si cenia eleganciu a pohodlie. Posteľ je vybavená úložným priestorom na posteľnú bielizeň, ktorý sa otvára nahor pomocou plynových piestov. Vo výklenku čela postele je namontované LED osvetlenie, ktoré je možné meniť v závislosti od nálady. Zamat dodáva štýl a eleganciu. Spálňa AMARO vám zabezpečí veľký komfort a spokojnosť s používaním.Rozmery: Výška čela: 90 cm Celková šírka: 180 cm Celková dĺžka: 230 cm Výška rámu postele: 30 cm Hrúbka rámu postele: 10 cm Hrúbka čela: 20 cm Plocha na spanie: 160 cm x 200 cm - iné rozmery dostupné na našich aukciách Cena sa týka postele s kovovým roštom (plynové piesty) a úložným priestorom na posteľnú bielizeň.FAREBNÝ LED - OVLÁDANÝ DIAĽKOVÝM OVLÁDAČOM Vo výklenku čela postele LED osvetlenie, ktorého farbu možno meniť diaľkovým ovládačom
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 160 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Áno |
| Výška - maximálne v cm | 100 |
| Výška zadného čela | 100 cm |
| Výška čela postele | 43 cm |
| Dĺžka v cm | 220 |
| Šírka v cm | 170 |






