Pohovka Saša nová hnedá
Katalógové číslo:
F-0502012501
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Saša nová je vyrobená v jednoduchom a zároveň nadčasovom dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru a skvele ho doplní.
Ozdobným prvkom tejto pohovky je dvojité prešitie. Vďaka svojim rozmerom nezaberie veľa miesta a je vhodná aj do malých izieb. Výplň sedáku tvorí kombinácia pružín bonell s kvalitnou PUR penou. Pohovka je rozkladacia a samozrejmosťou je aj nepostrádateľný úložný priestor. Jednoduchým rozložením pomocou systému klik-klak vznikne lôžko na občasné prespanie. Vybrať si môžete z niekoľkých trendy odtieňov. Správna farba poťahovej látky je na úvodnej fotografii, fotografie rozkladu sú ilustračné.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 89 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 56 cm |
| Hĺbka | 95 cm |
| Plocha po rozklade | 120x195 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Výška operadla | 56 cm |
| Základná farba | Salvádor 5 |




