Pohovka Sander ružová
Katalógové číslo:
F-0502010902
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Sander je vyrobená v jednoduchom štýle, ktorý sa hodí do každého interiéru a skvele ho doplní.
Veľkou prednosťou tejto pohovky je zvýšená výška sedu 47 cm. Vďaka svojim rozmerom nezaberie veľa miesta a je vhodná aj do malých izieb. Výplň sedáku tvoria pružiny bonell s kvalitnou PUR penou. Pohovka je rozkladacia a samozrejmosťou je aj nepostrádateľný úložný priestor. Jednoduchým rozložením pomocou systému klik-klak vznikne lôžko na občasné prespanie. Pohovka je potiahnutá kvalitnou poťahovou látkou Poso, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným povrchom a svojím typickým vzhľadom pripomína manšester. Vybrať si môžete z niekoľkých trendy odtieňov. Správna farba poťahovej látky je na úvodnej fotografii. Fotografie rozkladu sú ilustračné.Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 95 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 47 cm |
| Hĺbka sedadla | 56 cm |
| Hĺbka | 95 cm |
| Plocha po rozklade | 120x200 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Výška operadla | 56 cm |
| Základná farba | Poso 02 |






