Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Cena len za pohovku. Stoličku je možné zakúpiť samostatne.
Parametre:
| Rozvíjanie: | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál: | Tkanina |
| Výplň: | Pružiny |
|
|
Rozmery:
| Šírka: | 236cm |
| Hĺbka: | 105cm |
| Výška: | 86cm |
| ">Priestornaspanie: | 236x 233 cm |
Vyobrazený dizajn:
: červená
Montáž nábytku:
odpoveď: Nábytok sa dodáva v demontovanom stave. Nábytok obsahuje montážny plán vrátane všetkých potrebných spojovacích prvkov.V prípade potreby je možné objednať montáž nábytku.
Pokyny na údržbu:
: Nábytok utrite handričkou navlhčenou jemným čistiacim prostriedkom na nábytok.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
Vzorník látek Penta
Vyber látku

Vzorník látek Porto
Vyber látku

















