Pohovka Lumi tyrkysová
Pohovka Lumi je krásny elegantný kúsok s nádychom retro dizajnu a dokonale zapadne do každého interiéru. Výhodou tejto pohovky je vysoké pohodlné sedenie 48 cm a veľká plocha po rozložení 145x190 cm, samozrejme nechýba ani nevyhnutný úložný priestor. Jednoduchým rozložením pomocou automatického stroja vznikne dostatočne priestranná posteľ na občasné prespanie návštevníkov. Sedák je vyplnený vlnitými pružinami v kombinácii s bonellovými pružinami a kvalitnou PUR penou. Pohovka je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť do priestoru. Výborne sa hodí do obývačky, pracovne alebo hosťovskej izby. Pohovku ponúkame v niekoľkých módnych farbách. pohovka bude dodaná v poťahovej látke Salvador 11 - vzor je zobrazený na druhej doplnkovej fotografii. Ostatné fotografie sú ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Hĺbka sedadla | 53 cm |
| Dĺžka | 235 cm |
| Hĺbka | 94 cm |
| Plocha po rozklade | 145x190 cm |
| Základná farba | Salvador 11 |






