Pohovka Living Velo horčicová
Katalógové číslo:
F-0508018114
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Living je príjemným spojením elegancie, funkčnosti a priaznivej ceny.
Je vyrobená v jednoduchom nadčasovom dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru. Umiestniť ju môžete do obývacej izby, ale je tiež vhodná napr. do študentskej izby, pracovne, alebo hosťovskej izby. Pohovka je rozkladacia. Jednoduchým rozložením získate lôžko na občasné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor, ktorý môžete využiť napríklad na posteľnú bielizeň. Pohovku ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Hĺbka | 85 cm |
| Plocha po rozklade | 120x195 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Základná farba | Velo 626 |





