Pohovka Living - Velo 627
Katalógové číslo:
F-0508018115
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Living je príjemným spojením elegancie, funkčnosti a priaznivej ceny. Je vyrobená v jednoduchom nadčasovom dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru. Umiestniť ju môžete do obývacej izby, ale je tiež vhodná napr. do študentskej izby, pracovne, alebo hosťovskej izby. Pohovka je rozkladacia a samozrejmosťou je aj nepostrádateľný úložný priestor. Jednoduchým rozložením pomocou systému klik-klak vznikne lôžko na občasné prespanie. Z dôvodu tohto rozkladu je pohovka vzadu očalúnená iba do krycej čalúnnickej látky. Vybrať si môžete z niekoľkých trendy odtieňov. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene. Úvodná fotografia je ilustračná. Pohovka bude dodaná v poťahovej látke, ktorej vzorka je zobrazená v doplnkových fotografiách.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Dĺžka | 195 cm |
| Hĺbka | 85 cm |
| Plocha po rozklade | 120x195 cm |
| Základná farba | Velo 627 |





