Pohovka Living hnedá
Katalógové číslo:
F-0508018101
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Living je príjemnou kombináciou elegancie, funkčnosti a prijateľnej ceny. Je vyrobená v jednoduchom, nadčasovom dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru. Môžete ho umiestniť do obývacej izby, ale je vhodný aj napr. pre študentskú izbu, pracovňu alebo izbu pre hostí. Pohovka je rozkladacia pohovka. Jednoduchým rozložením získate posteľ na občasné prespanie návštevníkov. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor , ktorý môžete využiť na posteľnú bielizeň. Pohovku ponúkame vo viacerých farbách. Zobrazené príslušenstvo a dekorácie nie sú súčasťou balenia. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže líšiť od skutočnosti.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Dĺžka | 195 cm |
| Hĺbka | 85 cm |
| Plocha po rozklade | 120x195 cm |
| Základná farba | Nela 22 |





