Pohovka EUFORIA tmavá
Katalógové číslo:
i10_M00918
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
Parametre:
| Rozvíjanie: | Áno |
| Úložný priestor: | Nie |
| Materiál: | Tkanina |
| Výplň: | Pružiny |
|
|
Rozmery:
| Šírka: | 222 cm |
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 71 cm |
| ">Priestornaspanie: | 188 x 140 cm |
Farebný dizajn:
: hnedá
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
Súvisiace produkty

