Pohovka Deli Mini orange
Pohovka Deli Mini je vyrobená v jednoduchom a nadčasovom dizajne, ktorý sa hodí do každého priestoru. Môže sa použiť v obývacej alebo študentskej izbe, prípadne v izbe pre hostí. Vďaka svojim rozmerom je vhodný aj do malých miestností. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Sedák je vyplnený kombináciou pružín bonell a vysokokvalitnej PUR peny. Jednoduchým rozložením pomocou systému click-clack sa vytvorí posteľ na príležitostné spanie. Pohovku ponúkame vo viacerých farbách. Vzorka látky, v ktorej bude pohovka dodaná, je zobrazená na dodatočných fotografiách. V cene je zahrnutý malý dekoratívny vankúšik. Ostatné zobrazené príslušenstvo a dekorácie nie sú súčasťou balenia. Farby výrobku zobrazené na fotografii sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 80 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Plocha po rozklade | 105x175 cm |
| Šírka | 175 cm |
| Základná farba | Užite si 12 |
















