Pohovka Deli Mini béžová
Pohovka Deli Mini je vyrobená v jednoduchom a nadčasovom dizajne, ktorý sa hodí do každého priestoru. Svoje uplatnenie nájde v obývacej alebo študentskej izbe, alebo tiež v izbe pre hostí. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do malých izieb. Pohovka je rozkladacia a má aj praktický úložný priestor. Výplň sedáku tvorí kombinácia pružín bonell s kvalitnou PUR penou. Jednoduchým rozložením pomocou systému klik-klak, vznikne lôžko na občasné prespanie. Pohovku ponúkame v niekoľkých farbách. Vzorka látky, v ktorej bude pohovka dodaná, je zobrazená v doplnkových fotografiách. V cene pohovky je malý dekoračný vankúšik. Ostatné zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene. Zobrazenie farieb produktu na fotografii sa môže nepatrne líšiť od skutočnosti.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 80 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Plocha po rozklade | 105x175 cm |
| Šírka | 175 cm |
| Základná farba | Užite si 2 |





