Pohovka Damira Velo sivá
Katalógové číslo:
F-0508023612
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Damira je veľmi pohodlná vankúšová a rozkladacia pohovka. Výplň sedadla tvoria vlnité pružiny s PUR penou. Pohodlie pri sedení okrem iného, poskytuje dostatok vankúšov, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby sa Vám pohodlne sedelo a odpočívalo. Jednoduchým rozložením pomocou automatu získate dostatočne veľké lôžko pre príležitostné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je tiež nevyhnutný úložný priestor, ktorý využijete napr. na posteľnú bielizeň. Pohovka je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Výborne sa hodí do obývacej izby, do pracovne či izby pre hostí. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 88 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Plocha po rozklade | 147x200 cm |
| Šírka | 225 cm |
| Základná farba | Velo 635 |





