Pohovka Damira Velo béžová
Katalógové číslo:
F-0508023607
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Damira jeveľmi pohodlná vankúšová a rozkladacia pohovka. Výplň sedacieho vankúša tvoria vlnité pružiny s PUR penou. Pohodlie pri sedení okrem iného zabezpečuje množstvo vankúšov, ktoré si môžete nastaviť tak, aby ste mohli pohodlne sedieť a odpočívať. Jednoduchým rozložením pomocou automatu získate dostatočne veľké lôžko prevašu občasnú návštevu na prenocovanie. Samozrejmosťou jeaj potrebný úložný priestor , ktorý môžete využiť napríklad na posteľnú bielizeň. Pohovka je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Výborne sa hodí do obývačky, pracovne alebo hosťovskej izby. Vyobrazené doplnky a dekorácie nie sú súčasťou balenia.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 88 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Dĺžka | 225 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Plocha po rozklade | 147x200 cm |
| Základná farba | Velo 621 |





