Otočné Relaxačné Kreslo PETTIT s Taburetom Sivá Boucle
Katalógové číslo:
i744_8093
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Boucle |
| Kolor | Šedý |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Kategória | Relaxačné kreslá |
| Výška menšieho kresla | 30 cm |
| Výška väčšieho kresla | 62 cm |
| Hĺbka menšieho kresla | 58 cm |
| Hĺbka väčšieho kresla | 100 cm |
| Šírka menšieho kresla | 58 cm |
| Šírka väčšieho kresla | 95 cm |







