- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Detské modulové systémy
- Súprava do detskej izby
- Detské šatníky
- Detské postele
- Detské komody
- Detské konferenčné stolíky
- Detské matrace
- Detské nočné stolíky
- Detské pohovky
- Detské police
- Detské postieľky
- Detské stoly
- Detské police a regály
- Detské rošty
- Detské sedacie vaky
- Detské hracie kreslá
- Detské stoličky a kreslá
- Detský textil
- Príslušenstvo
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Výpredaj tovaru
- Bytový textil
- Záhrada
- Nábytok pre školy
Otočná stolička CAMILO Biela Ekokoža
Katalógové číslo:
i744_8608
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Eko-koža |
| Kolor | Biely |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Nie |
| Podnožka | Nie |
| Farba korpusu | pochrómovaný |
| Materiál korpusu | kov |
| Šírka kresla | 61 cm |
| Kategória | Otočné stoličky |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Šírka sedadla | 48 cm |
| Hĺbka sedadla | 41,5 cm |
| Kolieska | plastové |
| Minimálna výška sedadla | 47 cm |
| Maximálna výška sedadla | 55 cm |
| Výška | 112 cm |
| Hĺbka | 76 cm |
| Farba poťahu | biely |
| Materiál čalúnenia | umelá koža |









