- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Detské modulové systémy
- Súprava do detskej izby
- Detské šatníky
- Detské postele
- Detské komody
- Detské konferenčné stolíky
- Detské matrace
- Detské nočné stolíky
- Detské pohovky
- Detské police
- Detské postieľky
- Detské stoly
- Detské police a regály
- Detské rošty
- Detské sedacie vaky
- Detské hracie kreslá
- Detské stoličky a kreslá
- Detský textil
- Príslušenstvo
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Výpredaj tovaru
- Bytový textil
- Záhrada
- Nábytok pre školy
Otočná Stolička ASTRO Mládežnícka Sivá Zamatová
Katalógové číslo:
i744_8623
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Zamat |
| Kolor | Šedý |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Nie |
| Podnožka | Nie |
| Farba korpusu | pochrómovaný |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategória | Otočné stoličky |
| Šírka sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 39 cm |
| Kolieska | plastové |
| Minimálna výška sedadla | 42 cm |
| Maximálna výška sedadla | 52 cm |
| Výška | 95 cm |
| Hĺbka | 65 cm |
| Farba poťahu | sivý |
| Materiál čalúnenia | Zamat |









