Otočná Masážna Stolička WEST Vyhrievaná Čierna Ekokoža
Katalógové číslo:
i744_8638
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Ekologická koža |
| Kolor | Čierny |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Štýl interiéru | Minimalistický |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | ohýbaná preglejka |
| Hĺbka kresla | 90 cm |
| Šírka kresla | 77 cm |
| Výška kresla | 102 cm |
| Funkcia rozkladania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Funkcia masáže | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Kategória | Relaxačné kreslá |
| Hĺbka kresla po rozložení | 150 cm |
| Funkcia ohrievania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |














