- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Kovový nábytok
- Výpredaj tovaru
- Bytový textil
- Záhrada
- Bambusové rohože a ploty
- Drevené sochy a masky
- Fontánky
- Hojdacie kreslá
- Podávače
- Květináče
- Úložné boxy
- Kvetinové stojany a kvetináče
- Koše, košíky, podnosy
- Svietidlá
- Papasany
- Paravany
- Pelechy pre psov
- Piknikové koše
- Polstery
- Ratanový nábytek
- Tieniace plachty
- Záhradné príslušenstvo
- Záhradné hojdačky
- Závesné hojdacie kreslá
- Závesné hojdačky
- Záhradné stoličky
- Záhradná lavička
- Záhradné lehátka
- Záhradné zostavy
- Záhradné stoly
- Záhradné stoličky
- Nábytok pre školy
Obal betonový - dekor obilí, šedá barva, cena za sadu 3 ks
Katalógové číslo:
i715_BMO3564 SET
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento betonový obal s krásným vzorem obilných klasů. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Barva | Šedá |
| Šířka (cm) | 21.0000 |
| Hloubka (cm) | 21.0000 |
| Výška (cm) | 22.0000 |
| Materiál | Beton |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 13,5x13,5x13,5 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 21x21x21 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 17x17x17 cm |
| Hmotnost (g) | 5000.0000 |














