Masážny prístroj na nohy ME-FM04 s funkciou ohrevu čierny
Katalógové číslo:
i744_9041
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Kolor | Čierny |
| Druh masáže | rotačná hlavica shiatsu s ohrevom |
| Termoregulácia | jemné vykurovanie |
| Materiál zariadenia | ABS + priedušná sieťka |
| Zasielanie | drôtové |
| Načítavanie | sieťová nabíjačka |
| Masážne zóny | stopy |
| Režimy masáže | mnoho režimov masáže |
| Výška zariadenia | 12 cm |
| Šírka zariadenia | 35 cm |
| Hĺbka zariadenia | 33 cm |
| Menovitý výkon | 30 W |






