Masážna podložka na kreslo ME-MC10 Čierna
Katalógové číslo:
i744_9042
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Kolor | Čierny |
| Druh masáže | vibrácie + kúrenie |
| Regulácia výkonu | 3 úrovne |
| Termoregulácia | jemné vykurovanie |
| Materiál zariadenia | látka |
| Hmotnosť zariadenia | 130 g |
| Zasielanie | sieťový adaptér |
| Masážne zóny | krk, chrbát, pás, chrbtica, nohy |
| Šírka zariadenia | 49 cm |
| Dĺžka zariadenia | 114 cm |









