Masážna pištoľ ME-MG07 so 7 vymeniteľnými nadstavcami Sivá
Katalógové číslo:
i744_9040
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Kolor | čierny (uhlík) |
| Druh masáže | rozbíjanie |
| Regulácia výkonu | 12 úrovní |
| Materiál zariadenia | ABS |
| Hmotnosť zariadenia | 1,1 kg |
| Zasielanie | 1500 mAh |
| Načítavanie | Kábel USB-C |
| Masážne zóny | celé telo |
| Výška zariadenia | 22 cm |
| Šírka zariadenia | 33 cm |
| Hĺbka zariadenia | 9 cm |
| Menovitý výkon | 20-30 W |
| Počet koncoviek v súprave | 7 |










