Masážna pištoľ ME-MG05 s 3 vymeniteľnými nadstavcami čierna
Katalógové číslo:
i744_9035
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Kolor | čierny (uhlík) |
| Druh masáže | rozbíjanie |
| Regulácia výkonu | 6 úrovní |
| Materiál zariadenia | plastická hmota |
| Hmotnosť zariadenia | 550 g |
| Zasielanie | vstavaná batéria 1200 mAh |
| Načítavanie | port USB-C |
| Masážne zóny | celé telo |
| Režimy masáže | 10 režimov masáže |
| Výška zariadenia | 14 cm |
| Šírka zariadenia | 14,5 cm |
| Hĺbka zariadenia | 4,5 cm |
| Menovitý výkon | 30 W |
| Počet koncoviek v súprave | 4 |










