Kreslo Finela svetlosivá/orech
Katalógové číslo:
F-0101010901
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Kreslo Finela je ľahké, pohodlné a nezaberá veľa miesta.
Kreslo je vhodné do obývacích, hosťovských alebo detských izieb. Kreslo je očalúnené kvalitnou poťahovou látkou Twist .Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška | 109 cm |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka sedadla | 44 cm |
| Hĺbka | 75 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Šírka vankúša sedadla | 52 cm |
| Výška operadla | 67 cm |
| Základná farba | Twist 19 |




