Kreslo BENDER Sivé
Katalógové číslo:
i744_8768
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Tkanina bouclé |
| Kolor | Šedý |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Glamour |
| Farba korpusu | zlatý |
| Materiál korpusu | kov |
| Maximálne zaťaženie | 120 kg |
| Šírka sedadla | 53 cm |
| Hĺbka sedadla | 57 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška stoličky | 71 cm |
| Šírka stoličky | 69 cm |
| Hĺbka stoličky | 84 cm |








