Konferenčný stolík Adleta R9, kašmír
Katalógové číslo:
F-0201013509
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Obývací systém Adleta sa vyznačuje elegantným dizajnom a funkčnosťou. Vnáša do miestnosti závan sviežosti a kreativity. Ľahko sa prispôsobí potrebám moderného obývacieho pokoja. Súprava obývacej steny Adleta sa skladá z knižnice, nočného stolíka, komôd a TV skriniek, ktoré sú v rôznych variantoch. Tento jedinečný nábytok zaujme aj krásnymi kašmírovými farbami.
Konferenčný stolík Adleta R9 je vyrobený z lamina v dekore kašmír s kombináciou lamiel. Laminát je odolný a určite oceníte jeho jednoduchú údržbu. Stolík je dodaný v demonte. Súčasťou balenia je montážny návod vrátane všetkých spojovacích prvkov.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška | 45 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Materiál | laminát |
| Šírka | 100 cm |
| Materiál | laminát |
| Nastavenie výšky | Ne |
| Rozkladanie | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 45 |
| Šírka v cm | 100 |
| Hĺbka v cm | 60 |





