Komoda TRISH 100 cm Dvojdverová Posuvná Orech
Katalógové číslo:
i744_8972
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Štýl interiéru | Japandi |
| Farba korpusu | Orech |
| Materiál korpusu | MFC + HDF |
| Výška | 118 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba čela | čierny |
| Materiál čela | MDF |
| Materiál nôh | kov |
| Kolor nôh | čierny |
| Druh obruby | ABS |
| Výška nožičiek | 20 cm |







