Komoda MARLEN 155 cm Kašmír
Katalógové číslo:
i744_8892
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Glamour |
| Farba korpusu | biely |
| Materiál korpusu | MFC + HDF |
| Kategória | Skrinkový nábytok |
| Výška | 82 cm |
| Šírka | 155 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Farba čela | kašmír |
| Materiál čela | MDF |
| Materiál nôh | kov |
| Kolor nôh | biely |
| Druh obruby | ABS |
| Farba úchytov | zlatý |








