Komoda Cezanne R13, biela
Katalógové číslo:
F-0201010783
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Komoda Cezanne je vyrobená z kvalitného lamina v bielom odtieni. Komoda má 3 zásuvky a dvierka. Vďaka svojim rozmerom a usporiadaniu, ponúka dostatok úložného priestoru. Súčasťou sú tiež 2 police. Komoda je dodávaná v demonte. Súčasťou je montážny plán vrátane všetkých potrebných spojovacích materiálov.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Materiál | laminát |
| Šírka | 170 cm |
| Materiál | laminát |
| Typ komody | Kombinované |
| Výška - maximálne v cm | 85 |
| Šírka v cm | 170 |
| Hĺbka v cm | 42 |


