Komoda ARLO 100 cm s policami Dub Rustikálny/Čierna
Katalógové číslo:
i744_9026
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | kov |
| Výška | 81 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Montáž | Nábytok na vlastnú montáž |
| Farba čela | dub rustikálny |
| Materiál čela | MDF |
| Výška nožičiek | 7 cm |
| Farba úchytov | čierny |
| Počet políc | 3 |









