Jednolôžkové rozkladacie kreslo VERO Sivé
Katalógové číslo:
i744_8043
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Zamat |
| Kolor | Šedý |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Hĺbka kresla | 91 cm |
| Šírka kresla | 97 cm |
| Výška kresla | 84 cm |
| Funkcia rozkladania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Kategória | Relaxačné kreslá |
| Hĺbka kresla po rozložení | 195 cm |
| Funkcia spania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Plocha na spanie | 195 x 82 cm |
| Tkanina | PAROS 6 |












