- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Výpredaj tovaru
- Bytový textil
- Záhrada
- Bambusové rohože a ploty
- Fontánky
- Podávače
- Prístrešok pre psa
- Detské ihrisko
- Príslušenstvo
- Hojdacie kreslá
- Hojdacie siete
- Papasany
- Paravany
- Pelechy pre psov
- Sandbox
- Polstery
- Ratanové komody
- Ratanové konferenčné stoly
- Ratanové kreslá
- Ratanové pohovky
- Ratanové sedacie súpravy
- Ratanové taburety
- Tieniace plachty
- Záhradné príslušenstvo
- Záhradné hojdačky
- Záhradné stoličky
- Záhradná lavička
- Záhradné lehátka
- Záhradné zostavy
- Záhradné stoly
- Záhradné stoličky
- Závesné hojdacie kreslá
- Závesné hojdačky
- Nábytok pre školy
Záhradné Ležadlo Poľná Posteľ SATURN Čierne
Katalógové číslo:
i744_9005
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Látka |
| Kolor | Čierny |
| Opierky rúk | Nie |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | kov |
| Hĺbka kresla | 190 cm |
| Šírka kresla | 73 cm |
| Funkcia rozkladania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Kategória | Záhradný nábytok |
| Maximálne zaťaženie | 120 kg |
| Výška sedadla | 30 cm |
| Výška operadla | 72 cm |
| Funkcia spania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Cechy dodatočné | držiaky na nápoje |











