Váľanda Nodin 90x200 tyrkysová
Jedinečná konštrukcia tejto válendy umožňuje moderné a praktické riešenie pre spánok detí aj dospelých. Posteľ je vyrábaná v rozmere 90×200 cm a ponúka veľký úložný priestor.Lôžko má mechanicky polohovateľný lamelový rošt P12, ktorý má 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových puzdrách a popruh proti preťaženiu. U roštu je možné nastaviť tuhosť bedrovej časti. Polohovanie roštu je možné vďaka plynovým piestom. Tento polohovací rošt umožňuje zdvihnutie hlavy v siedmich polohách a nôh v jednej polohe.
Úložný priestor lôžka sa otvára za pomoci plynových piestov od nôh postele.
- ložná plocha: 90 x 200 cm
- výška ležiacej plochy bez matraca 37,5 cm (s matracom 16 cm 53 cm), výška nožičiek 10 cm
- odporúčaná výška matraca: 16 cm
- odporúčaná nosnosť roštu bez matraca 130 kg
- ponuka neobsahuje matrac
- odporúčame dokúpiť matrac v rozmere 90x200 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 45 cm |
| Dĺžka | 206 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Nie |
| Polohovanie | Áno |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 96 cm |
| Základná farba | Užite si 17 |




