Váľanda Flynn 110x200 svetlosivá
Jedinečná konštrukcia tejto válendy umožňuje voľbu finálnej podoby lôžka vďaka možnosti zvoliť počet čiel. Posteľ je vyrábaná v rozmere 90×200 cm a 110×200 cm a ponúka veľký úložný priestor.Lôžko má mechanicky polohovateľný lamelový rošt P12, ktorý má 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových puzdrách a popruh proti preťaženiu. U roštu je možné nastaviť tuhosť bedrovej časti. Polohovanie roštu je možné vďaka plynovým piestom. Tento polohovací rošt umožňuje zdvihnutie hlavy v siedmich polohách a nôh v jednej polohe.
Úložný priestor lôžka sa otvára za pomoci plynových piestov od nôh postele.
Vďaka jedinečnej konštrukcii s možnosťou voľby čiel si môžete finálnu podobu lôžka zvoliť sami.
Posteľ je možné zakúpiť vo variante bez čela alebo až s tromi obojstranne čalúnenými čelami podľa vášho výberu. Výška ležiacej plochy je 38 cm. Posteľ je dodávaná v demonte, BEZ MATRACA a BOČNÝCH ČIEL. Pre objednávku bočných čiel nás kontaktujte.- ložná plocha: 110 x 200 cm
- výška ležiacej plochy bez matraca 38 cm (s matracom 16 cm 53 cm), výška nožičiek 10 cm
- odporúčaná výška matraca: 16 cm
- odporúčaná nosnosť roštu bez matraca 130 kg
- ponuka neobsahuje matrac
- odporúčame dokúpiť matrac v rozmere 110x200 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 41 cm |
| Dĺžka | 205 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Polohovanie | Áno |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 112 cm |
| Základná farba | Malmo 83 |








