Tigra Berlin 03/eko biela
Katalógové číslo:
F-0506010304
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Moderná rozkladacia pohovka Tigra vhodná do každého interiéru. Na jednoduché skladanie je pohovka vybavená rozkladacím strojom. V rozloženom stave má posteľ rozmery 195x145 cm a je vhodná na príležitostné spanie. Farba na úvodnej fotografii je ilustračná.
Rozmery:
- výška: 85 cm
- výška sedadla: 40 cm
- hĺbka sedadla po vankúš: 58 cm
- šírka: 205 cm
- hĺbka: 100 cm
- rozmery po rozložení: 195x145 cm
Úvodná fotografia je len ilustračná.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Hĺbka sedadla | 76 cm |
| Hĺbka | 100 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 100 cm |
| Materiál | 92% PES + 8% akryl |
| Plocha po rozklade | 195x145 cm |
| Šírka | 205 cm |
| Základná farba | Berlin 03/eco biela |



